Eskişehir Öyküm Nakliyat

Hakkımızda

Öyküm Taşımacılık & Nakliyat, sektörün rekabetçi yapısına uygun olarak gelişmeye ve değişmeye açık Eskişehir evden eve nakliyat firmalarından biridir.  Müşterilerine her kata kolayca ulaşabilen yük taşıma asansörleri ile kolay ve hızlı taşınma imkanı sağlayan Öyküm Taşımacılık & Nakliyat, her türlü nakliyat işlerinizde yanınızdadır.

Firmamız gereken tüm yetki belgelerine sahiptir. Öyküm Taşımacılık & Nakliyat olarak tüm ekip arkadaşlarımız güvenilir, güler yüzlü, etik çalışma prensiplerini ilke edinmiş arkadaşlardan oluşmaktadır. Eskişehir nakliyat olarak profesyonel kadromuzla demonte ve monte işlerini de sizin için gerçekleştirebilmekteyiz.

Bir nakliyat firmasından beklenen en önemli özellik, eşyaların hasarsız olarak taşınması, karşılıklı sorumlulukların bilincinde olarak ona göre hareket edilmesidir. Bizler tüm kadromuzla taşınma işlerinizin başından sonuna tüm işi yüklenmekte ve sorunsuz bir şekilde hizmetimizi tamamlamaktayız.

Öyküm Taşımacılık & Nakliyat olarak taşıma işlerimizin yanında asansör kiralama hizmetimizle sektördeki diğer eşya taşıma firmalarına destek sağalmaktayız. Taşınma işini en kısa yoldan çözümlemenize yardımcı olacak olan asansör kiralama hizmetimiz, en az hasar ve en az darbeyle eşyaları her kata ulaştırmayı sağlar.